"Ileqqupiluit ullumikkut aqaguminngaanniit allonngortikkuminarnerupput."

›››  Jiddisch-it ussataa

Hold-it 
 
#

Pisoqatigiit atia

Tilmeldt

Ilaasut

1 PAARISA Ina Skafte
Bodil Karlshøj Poulsen
Jakku Bregnhøj
jette eistrup
Anita Johansen
Miki Willumsen
2 Gakkede Gangarter Anne Lind
Per Kuno
Trine Vangsgaard
Villy Mariussen
Halie Overvad
3 Ane Marie Petersen,Jørgen Heilmann,Juuliaaraq Albertsen,Makkak Olsvig,Josefine Ballantine Lisbeth Brinkmann maol
johe@sermersooq.gl (*)
manu1@greennet.gl (*)
4 16 Pernille Møller
undefined
Lene Riis
undefined
5 Team Comby Morten
lillemalene
Michael Collin
Jesper Rex
Stefan
Helene Super
6 Mødrene og ungerne undefined
demo
Lone Nukaaraq
Nauja Lyberth
Tanja Chr. Andreassen
7 KIGUTIGIK Malu
Nuka Michele
Dorthe Johansen
Anna
etho
8 Jutho Fly Wilche Jutho Fly Wilche
9 KIIIN on going Lone Nukaaraq
liselennertolsen
Andreas Olsen
Mikael Kristensen
Jørgen Pedersen
Signe Gredal
10 Team LaPaCAT Christina Egede
11 Nukissiortut 3 Peter K, Nukissiorfiit
Svend Hardenberg
Klaus Henriksen
Hans Lars Mathiessen
Birtha - Nukissiorfiit
12 Nukissiortut 2 Louise Johansson
LHA - Nukissiorfiit
Katrine - Nukissiorfiit
Mini
amt (nukissiorfiit)
alni
Hanniuna
13 INI - In it to win it (teknikerne) Simon Nielsen
Hølmer
Jonas Jensen
Ane
14 Sundhed Sundhed
Ann
agathe fontain
Bjørn2
Niclasen
Tukummeq Qaavigaq
15 Team SermitHotties Sonja Hansen
Pipa
16 Team SermitCoolies Sonja Hansen
17 Airgreenland Hold 5 ili
Pia C. Bang
Sinclair
Jens Ottosen
fri1995
Najarak
18 Nukissiortut 4 EB Olsen
Linda Schmidt
Karen Nielsen
Paninnguaq
Charlotte - Nukissiorfiit
Saabiit
19 Nukissiortut 5 Rene Mørkhøj
Steenisuaq
Jens-Peter
Kristin Isholm
Lars Hoffmeyer
Ole Aggo Markussen
Ivan Nørnberg
Nukappiannguaq Ostermann
20 dreamtim Klaus Henriksen
21 KNRTeam3 Arne Hansen
22 Air Greenland Hold 2 trolderik
Faarti
Aalut
23 Nukissiortut 1 Pavia Nukissiorfiikoq
Jens Bjerge
Jens Nielsen
ReneN
Frank Bejstrup Sørensen
Svend Karlson
Horst Bähr
24 Niorsukkut Lis Mortensen
Jutho Fly Wilche
naasoq
lisbeth Mylliin Lings
25 PISU 2 Ane Sivertsen
Ulla Tindalíð
Selma Tindalíð
GreenHanna
26 Pisu 1 Helena Jensen
Anne-Sophie Tindalid
Stoof
Lena Løvstad Jensen
27 Walkettes Rikke Østergaard Olsen
28 Airgreenland Hold 3 Peter
Torben Ingemann
Dagny Møller
29 La Familia Kiizta
Pele Broberg
Laali Lyberth
30 KNR Team 5 Klara Lynge
Regine Egede
Grethe Petersen
Anike
31 KNR Team 1 Augusta Marie
Najâraq
Nathan
Najaaraq
32 El mekanisk værksted, Air Greenland Oli Tindalid
Jørn Hjerresen
Jonas Tobiassen
33 Isbjørnebanden 2.0 Bjørn1
Bjørn2
Bjørn6
Bjørn 6
Bjørn3
34 Børne- & Familiecenter Nuuk Tanja
Charlotte Johansen
anro
Vivi Huusum
Sofie Rosa Thorleifsen
Idun Schmidt
35 Airgreenland Hold 7 EFB
Hanne Brøns
Sara
colsen
36 Nuuk Walkers Nuuk Walkers
Ulla
Grønvold
Leo
37 Barista Renknu
barista1
barista2
barista3
barista4
38 Team Comby 1 Pouli
Ono H.
Sten Løve
39 Air Greenland Hold 9 Dorthea Eugenius
siverth hansen
Hanne Berthels
ALLORNEQ.
40 Qarsoq - Air Greenland Thomas Eltorp
Christian Keldsen
Diana Kleist
Naja L
10511
10713
41 PISU-MIT Mogens Nathansen
Kristian Ignatiussen
glv 3
mineq
Anitse
42 Med.Amb DIH Med. Amb
Anne Birgitte Jensen
Mette Faartoft
Jenny Pedersen
43 NIF undefined
lisbeth Mylliin Lings
Ide Tullin
44 Air Greenland - hold 1 Karla Petersen
Viola Simonsen
Mads B. Christensen
45 DC9 Ann
liselennertolsen
Stiffi
JensK
Hans-Erik Bresson
Jan H. Lynge-Pedersen
Peter Schultz
46 Medicinsk afd. Lisbeth Nikolaisen
Mette Maj
Birgitte Aasberg
Mariane
Mette J
47 GRB Ilulissat Ribbi
Marianne Thomsen
48 TEAM TELE-POST Agnieszka
mia
Didde-Kristine Henriksen
Kim Rosing
Jerine Egede
Laila Hansen
Dagmar
Peter Klingspor Rasmussen
Sunway
49 Team GETTI Trine Vangsgaard
Villy Mariussen
50 GrønlandsBANKEN hold 1 Lene Jørgensen
nikoline
nanoq
Pani
Marie Hegelund
Inger
Nuka51
Iluliaq
Banken
kj
Carsten Bondersholt
NIELSEN
Ulla Eriksen
marianne
51 GrønlandsBANKEN hold 2 Patricia
Lene Baunbæk
Lise
Ujuaanna
Jette Radich
mamma
Eva Pryds
Dorthe
grl banken nuuk hold 2
Jacob Tindalid
Kaali Karolussen
Rosine Buhrkal
Jørgen Ehlig Petersen
Bolethe
Aali
Carsten Pedersen
52 Grønlandsbanken hold Patricia
Lene Jørgensen
nikoline
Lene Baunbæk
Lise
nanoq
Pani
Marie Hegelund
Ujuaanna
Inger
Jette Radich
mamma
Nuka51
Iluliaq
Eva Pryds
Banken
Dorthe
kj
Carsten Bondersholt
NIELSEN
Ulla Eriksen
grl banken nuuk hold 2
marianne
Jacob Tindalid
Kristina
Kaali Karolussen
Rosine Buhrkal
Jørgen Ehlig Petersen
Bolethe
Carsten Pedersen
53 Turbo holdet anie
B.S
54 Tele-Post Dream Team kattak74
Agnieszka
mia
Kim Rosing
Jerine Egede
Laila Hansen
Birgithe
Salik Hard
Solveig
Bo Mogensen
Ane Rosing
Anine Sigurdsen
inuiassuaq
silarluk
hansi
Nickie Levisen
Ane Katrine Laugesen
nukasibo
55 Team Flyers trolderik
Hans Bjerregaard
Faarti
Sinclair
Peter
EFB
Britta Lennert
Hanne Brøns
Sara
Monica
Ann
Ruth Kristensen
Najagtãnguak´ Hansen
isbo33
Tittus Lennert
Anna Louise Nielsen
LNikolajsen
Karen Jensen
Qaanngaaq Rosing
AIR10931
56 Fjaba Frederikke Larsen
Britta Mortensen
Juliet
Ane
aij
57 TEAM INI SISIMIUT Nahtanojoj
Malene
Nauja
Olekulooq
Nina Fleischer
Linda73
Gaapi
Penny
Juliane Olsen Hansen
pia
aruth
Amalia Møller
58 Hansen og Musen GreenHanna
Musmc92
59 Naamansen Benedikta
Nicolas
60 Kommunedamerne Anne
Maria
arpo
61 INUPLAN HOLD I Anita SP
Kryger
INUPLANSCF
Dennis
Ea Krogstrup
62 Team Inuplan Hold II Tina K. Petersen
Team Inuplan hold II
henrikj
Kristian Lennert
Jørgen Kongstad
63 Nukissiorfiit Louise Johansson
Jens Bjerge
Mini
Jens-Peter
Horst Bähr
64 krøllebøllerne Haxine
Arja
65 IIN to walk Lone Nukaaraq
Signe Gredal
66 iluuna4 undefined
demo
67 PI/SPS Lea L Jensen
Hanne Siegstad
Martin Hoffmann
Dina Rosbach
Lena Mathiesen Fly
68 Ilinniarfissuaq Agnete Klitsø Madsen
Karl Lorentzen
Bodil-Mona Frederiksen
Poul Siegstad
Arnajaraq Jørgensen
Paarma S.Holm
Hans-Siverth Møller
Apollonie Kreutzmann
Marie Dorph
69 Aviaq G. Aviaq G.
70 sunde-ben Jytte Lindskov Jacobsen
Iben Motzfeldt
Susanne Reppien
71 KNB hovedkontor Carsten
S.Christensen
brian weuge chemnitz
Ungaaq Abelsen
Christian Bork
Olsen
Petrine Jakobsen
elisabeth villadsen
Esther
Helene J. Rosing
KNB
Raaraq
Heini
72 Team Nanortalik Pia Mogensen
Utertunnguaq Jakobsen
Ulloriannguaq Frederiksen
Jens Tittussen
73 Brugseni Narsaq knb
slet bruger
Karen Egede Sørensen
Patricia Eliassen
lucia kleist
74 Brugseni Qaqortoq Sørina
Ungaaq JOSEASSEN
Naasu87
Randi Kielsen
Sorlannguaq Abelsen
elna ellingsgaard
75 Brugseni Nuuk Joorut
knb / søster
bebi
Naasu
KNB - K
Lasse Bentzen
tanja nørgaard
Linda Nielsen
Mai-Britt Kristiansen
Paulus Hansen
Aqqaluk Berthelsen
Asiaq Nielsen
76 Brugseni Maniitsoq Tine Evers
Laarseeraq Tønnessen
Rosa Marie Heilmann
That girl...XD
Ivigannguaq Josefsen Lyberth
Arnaq K
Jytte Lyberth
77 Brugseni Sisimiut kalu
Jan Foged Sørensen
Sika Brugseni Sis
Inger Nielsen
Rosang Brugseni Sis
Gitte Brugseni Sis
Gidse Brugseni Sis
Nukang Brugseni Sis
Aleqa Brugseni Sis
Emilie Brugseni Sis
Danny Brugseni Sis
78 Brugseni Paamiut Agnethe Knudsen
Lars Josenius
Marie Boassen
Anna Hammeken
isaanguaq Jerimiassen
79 Team AJB Aviaq G.
Ane Lena
80 Velfærd - AMA pajo
81 Op af sofaen
82 Sofarækken Tina Smith Aalling
83 Dortes Hold Linda Møller
84 RALKommunikation Irene Jeppson
Pia Breiner Sørensen
Jakob Strøm
85 Ami-Sutterne Jytte Lindskov Jacobsen
Anna!
86 FedtForFight Maya Vivendel
87 gå en tur Benedikte Rindom
88 inu:it øst Kim Søndergaard
Martin Egede
Kent Krogh Pedersen
Sanne Juul Ernstsen
Mikkel Malmstrup
Peter Dahl
Thomas Berner
89 inu:it vest Mira
Nunni
Bettina Alaufesen
Dennis Møller
Vivi Petersen
Viberlyn Nielsen
90 Mødregruppe 2013 Helena Olesen Egede
Elna Bro
91 inu:it XX Mira
Nunni
Vivi Petersen
Viberlyn Nielsen
92 inu:it XY Kim Søndergaard
Martin Egede
Dennis Møller
Peter Dahl
vhdesign
93 Supermødregruppen Tina Holm
Maali
94 Fjeldfusser Mira
Viberlyn Nielsen
95 Kangillinnguit Atuarfiat kontor Dorthe Bidstrup
Nuunu Berthelsen
96 KANG TRIN 3 Lars Kjølby
Morten Christensen
Miki Lorentzen
97 Kangillinnguit Atuarfiat trin 1 Emilie Zakariassen
Inge Imiina
98 Kangillinnguit trin 2 Apollonie Berthelsen
Bendt Olsen
99 kangillinnguit trin2 Ineqo Brandt-Ostermann
Bendt Olsen
100 Royal Greenland John David Eriksen
Malik
Arens Arens
Henriette Alberg
Paninnguaq Kristiansen
Irene Hansen
Káte Hansen
Malik Skifte
Adolf Egede
torben kamp
Maria B. Winsløw
Nivi Tróndheim
Zombie
101 Naamansen & Danielsen Faarti
Benedikta
Nicolas
102 SISTerapi Nikki Chemnitz
Ditte Lynge Balle
Sophia Mhina Jakobsen
103 SisFøde Vibeke Biilmann
HELE
Unnga Kleist Balle
104 Sisadm Nukanguak Olsen
105 SisLab Pilunnguaq Larsen-Olsen
Sivkersok Gärtner
106 Sekretariat Susanne Lauridsen
Stine
Tooba Panjsheri
Malene Nielsen
Else-Marie Brødsgaard
Ella Skifte
107 Dræbersneglene Jytte Lindskov Jacobsen
Anna!
ML
Nina Lindskov
108 TEAM SUKAK Alida
Ane Sørine Brandt
Helle Brandt Lynge
Inger Frederiksen
Ane-Marie Geråe
109 De bløde elastikker Dorte Lucia Josephine Hallberg
Mette Jakobsen
Sofie Andersen
110 Hoptimisterne Gitte Kjær
Lena Broberg
Karen Nielsen
Susanne Nilaus
Anne-Sophie Fredegaard
111 Team amaroq Magdalene Korneliussen
Bjørk Ú Petersen
Arnaq Fleischer Hansen
Marie Mørk-Jensen